Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

LEDIN Group Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad klientami w regionie i utrzymywanie stałej współpracy

  • Aktywne pozyskiwanie nowych kluczowych klientów

  • Regularne spotkania bezpośrednie z klientami

  • Pozyskiwanie zamówień u klientów

  • Doradztwo klientom w zakresie doboru i planowania oświetlenia, audyty oświetleniowe

  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dot. segmentu oraz konkurencji

  • Prowadzenie negocjacji z klientami

  • Realizację wyznaczonych celów i zadań

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej

  • Umiejętność planowania własnej pacy

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych

  • Samodzielność i systematyczność w działaniu

  • Odpowiedzialność za osiągane wyniki regionu

  • Otwartość na budowanie stałych relacji z klientem

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak: auto służbowe, telefon, laptop

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży oświetleniowej

  • Liczne szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz wyjazdy integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wolne weekendy

  • Rabaty pracownicze na zakupy produktów dostępnych w LEDIN

O nas

LEDIN to dynamicznie rozwijająca się firma z branży elektro-technicznej z siedzibą w Tobolicach koło Ostrołęki. Działamy w branży oświetleniowej od 2009 roku. Posiadamy dwie marki własne – LED line® oraz LEDOM, współpracujemy z największymi Polskimi dystrybutorami jak i punktami sprzedaży w ponad 25 krajach na całym świecie. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji oświetlenia, dbając przy tym o ich funkcjonalność i nowoczesny design.

W związku z rozwojem działu sprzedaży krajowej poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży w woj. Śląskim i Świętokrzyskim.