Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy / Szkoleniowiec

AESTHETIC CONCEPTO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą handlową o ugruntowanej pozycji w branży medycyny estetycznej oraz szeroko rozumianego anty-aging. Dystrybuujemy poszukiwane na rynku produkty wiodących marek takie jak nici APTOS, wypełniacze, biostymulatory, ampułki do mezoterapii, peelingi chemiczne, kaniule do liposukcji, dermokosmetyki, a także sprzęt wysokiej technologii, jak np. systemy do wizualizacji pacjentów w 3D oraz wyposażenie gabinetów. Prowadzimy na szeroką skalę działalność edukacyjną dla branży Beauty i Med. Kierujemy swoją ofertę do kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej, ginekologów, urologów.

Wraz z wprowadzeniem ostatnio dwóch specjalistycznych marek kosmetycznych Toskani i Noon Aesthetics rozbudowujemy grupę przedstawicieli handlowych, posiadających umiejętności do przeprowadzenia prezentacji przed sprzedażą oraz po sprzedaży z obszaru mezoterapii oraz peelingów chemicznych, oczywiście po uprzednim szkoleniu.

Opis stanowiska:

  • współpraca z Klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych kontaktów
  • realizowanie planów sprzedaży na powierzonym terenie, obejmującym kilka województw
  • prezentowanie oferty firmy wraz z ewentualnym pokazem zabiegu kosmetycznego w zakresie mezoterapii, bądź peelingów chemicznych
  • wykonywanie prezentacji przedsprzedażowych oraz szkoleń po sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • organizowanie szkoleń i akademii dla branży medycznej i kosmetycznej
  • dbanie o dobre relacje z Klientami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez kompetentną i profesjonalną obsługę Klienta

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • preferowane wykształcenie kosmetyczne
  • pożądane doświadczenie w pracy z klientami rynku beauty
  • doświadczenie handlowe poparte sukcesami (minimum rok)
  • znajomość rynku kosmetycznego
  • znajomość rynku medycyny estetycznej
  • otwartość i łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • nastawienie na cel
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera,  w tym plików Excell, Power Point
  • umiejętność obsługi komunikatorów Whats App i Social Mediów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • komórka, tablet, samochód
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe
  • możliwość samodzielnego kształtowania planu dnia
  • sprzedaż prestiżowych produktów
  • możliwość wypracowania wysokich prowizji
  • możliwość wyjazdów zagranicznych
  • możliwość ciągłego rozwoju

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne