Regionalny przedstawiciel handlowy

  • Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IBIS Marek Jeż

    Miejsce pracy: Tarnów

    IBIS to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn i pieców piekarniczych. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Szubin przy ulicy Jana Pawła II 38, w województwie kujawsko-pomorskim.

    Opis stanowiska:

    • praca na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, południowa część lubelskiego.
    • realizacja planów sprzedażowych,
    • nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów,
    • utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami,
    • dbanie o wysoką jakość obsługi,

    Wymagania:

    • doświadczenie w handlu,
    • prawo jazdy kat. B,
    • wykształcenie minimum średnie,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
    • gotowość do wyjazdów służbowych (2-3 dni w tygodniu).

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w oparciu o umowę o pracę,
    • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop,
    • elastyczny czas pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pełne wsparcie i miłą atmosferę w codziennej pracy.

    Zadzwoń Aplikuj teraz

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IBIS z siedzibą w Szubinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.