Regionalny przedstawiciel handlowy w branży lakierniczej i jachtowej

  • opolskie
  • Specjalista
  • 20.11.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 20.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma 2W Sp. z o. o. zatrudni przedstawicieli handlowych – oferty z całej Polski, na zasadzie umowy agencyjnej.
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY LAKIERNICZEJ I JACHTOWEJ
Obsługiwane rynki: car refinish, producenci mebli, stocznie jachtowe, przemysł różny.

Podstawowe zadania:

  1. Reprezentowanie firmy i budowanie długofalowych relacji biznesowych
  2. Realizacja celów sprzedażowych
  3. Pozyskiwanie nowych klientów
  4. Przygotowanie ofert handlowych
  5. Wdrażanie i promowanie produktów firmy

Wymagania:

1. Samodzielność w organizacji pracy
2. Zorientowanie na osiąganie celów
3. Dyspozycyjność i chęć do pracy
4. Prawo jazdy kat. B
5. Doświadczenie w przynajmniej jednej z n/w branż:
- lakiery samochodowe,
- lakiery do drewna,
- farby przemysłowe
- materiały kompozytowe,
- osprzęt lakierniczy,
- materiały ścierne i polerskie
6. Podstawowa znajomość obsługi komputera
7. Pracowitość

Oferujemy:

  1. Praca w prężnie rozwijającej się firmie
  2. Możliwość stałego dokształcania się
  3. Samochód służbowy
  4. Laptop i telefon
  5. Bonusy oraz inne benefity (np. karnet na siłownię)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W CV prosimy o dopisanie

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się