Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny przedstawiciel handlowy w branży lakierniczej i jachtowej

  • opolskie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma 2W Sp. z o. o. zatrudni przedstawicieli handlowych – oferty z całej Polski, na zasadzie umowy agencyjnej.
    REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY LAKIERNICZEJ I JACHTOWEJ
    Obsługiwane rynki: car refinish, producenci mebli, stocznie jachtowe, przemysł różny.

    Podstawowe zadania:

    1. Reprezentowanie firmy i budowanie długofalowych relacji biznesowych
    2. Realizacja celów sprzedażowych
    3. Pozyskiwanie nowych klientów
    4. Przygotowanie ofert handlowych
    5. Wdrażanie i promowanie produktów firmy

    Wymagania:

    1. Samodzielność w organizacji pracy
    2. Zorientowanie na osiąganie celów
    3. Dyspozycyjność i chęć do pracy
    4. Prawo jazdy kat. B
    5. Doświadczenie w przynajmniej jednej z n/w branż:
    - lakiery samochodowe,
    - lakiery do drewna,
    - farby przemysłowe
    - materiały kompozytowe,
    - osprzęt lakierniczy,
    - materiały ścierne i polerskie
    6. Podstawowa znajomość obsługi komputera
    7. Pracowitość

    Oferujemy:

    1. Praca w prężnie rozwijającej się firmie
    2. Możliwość stałego dokształcania się
    3. Samochód służbowy
    4. Laptop i telefon
    5. Bonusy oraz inne benefity (np. karnet na siłownię)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W CV prosimy o dopisanie