Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy w handlu B2B

RAVEN PL SP. Z O.O.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • efektywna sprzedaż materiałów hutniczych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • zawieranie umów handlowych

  • aktywne wyszukiwanie nowych klientów oraz dbanie o dotychczasowych odbiorców

Nasze wymagania

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia – warunek konieczny

To oferujemy

  • możliwość współpracy na atrakcyjnych warunkach i możliwością prowizji dla osób, które dysponują siecią kontaktów biznesowych, znajomością branży i doświadczeniem w działalności biznesowej.

    Jesteśmy Grupą RAVEN, w skład której wchodzi słowacka spółka akcyjna Raven , oraz spółki-córki mające swoje siedziby w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Grupa zatrudnia 750 pracowników i jest obecnie jednym z najważniejszych dystrybutorów materiałów hutniczych w krajach grupy Wyszehradzkiej. Grupa Raven osiąga obroty o wartości 300 mln EUR rocznie.

    Przewiń do profilu firmy