Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy w zespole Sprzedaży

Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

• Realizacja celów sprzedażowych i merchandisingowych na wyznaczonym terenie.

• Aktywna współpraca z klientami detalicznymi oraz sieciami lokalnymi i międzynarodowymi.

• Umacnianie wizerunku firmy.

• Aktywne pozyskiwanie klientów.

Nasze wymagania

Czekamy na osoby, które:

• Mają wykształcenie minimum średnie.

• Znają lokalny rynek detaliczny, gastronomiczny i hurtowy.

• Mają minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowana branża napojowa).

• Posiadają wysoką umiejętność organizacji czasu pracy.

• Mają wysoką kulturę osobistą i zdolności interpersonalne.

• Są odpowiedzialne i nastawienie na osiągnięcie sukcesu.

• Mogą pochwalić się znajomością rynku sieciowego (sieci lokalne).

• Są gotowe do pracy w terenie.

• Posiadają prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

• Mieszkają na terenie województwa Śląskiego (preferowane).

To oferujemy

• pracę w segmencie alkoholi – piwa regionalne,

• profesjonalny program szkoleń,

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe,

• w pełnym wymiarze godzin, na czas nieokreślony - po okresie próbnym,

• perspektywę rozwoju i możliwość awansu,

• niezbędne narzędzia: samochód służbowy, komputer, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie grupowe

  • zniżki na firmowe produkty