Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Jawor-ParkietO firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

JAWOR-PARKIET Producent Podłóg Drewnianych z Nowego Miasta Lubawskiego to polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku. Cechuje nas pasja tworzenia pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości. Nasze podłogi sprawią, że każde pomieszczenie zmieni się we wnętrze nowoczesne, eleganckie, pełne ciepła i luksusu.

Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustannie poszukujemy najlepszych gatunkowo surowców w kraju i na świecie. Nowoczesne linie produkcyjne, badania i testy wytrzymałości oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nasze produkty nie mają sobie równych.

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów - rozwój sieci sprzedaży na terenie powierzonego województwa,
  • budowanie i utrzymywanie prawidłowych relacji klientami,
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz regularne raportowanie,
  • bieżąca komunikacja z klientami zgodnie z procedurami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
  • minimum dwuletnie doświadczenie sprzedażowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne,
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży podłóg lub branży wykończenia wnętrz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy