Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ZAKŁAD ZAOPATRZENIA "TECH-MAT" Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakład Zaopatrzenia „Tech-Mat” Sp. z o.o. Firma z 30-letnią tradycją w dystrybucji surowców dla sektora cukierniczo-piekarskiego oraz lodziarskiego i gastronomicznego poszukuje osób na stanowisko
Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych odbiorców i budowanie z nimi trwałych relacji
  • Współpraca z obecnymi klientami
  • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Tworzenie ofert w odpowiedzi na oczekiwania klientów i negocjowanie warunków handlowych
  • Bieżące raportowanie wyników pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy handlowca w branży właściwej dla profilu działalności Firmy
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Rzetelności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Zorientowania na klienta i realizację wyznaczonych celów
  • Kreatywności i efektywności
  • Prawa jazdy kat. B oraz dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Narzędzia potrzebne do pracy przedstawiciela handlowego (telefon, laptop, samochód)
  • Premię od osiągniętych wyników
  • Pracę w sympatycznym i pomocnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne