Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

SteelerO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa Autoryzowanych Dealerów Samochodowych województwa mazowieckiego, łódzkiego i warmińsko-mazurskiego,

  • współpraca handlowa i merytoryczna ze współpracującymi Dealerami,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • raportowanie aktywności.

Nasze wymagania

  • gotowości do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B),

  • orientacji na realizację celu i planów sprzedaży,

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,

  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych,

  • samodzielności oraz dyspozycyjności,

  • znajomości obsługi Ms Outlook, Excel, Word, Power Point,

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w firmie, będącej ogólnopolskim liderem w swojej branży,

  • możliwość wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów.

Steeler

Firma STEELER to:

•największy producent homologowanych akcesoriów do samochodów 4x4 i pick-up w Polsce,

•autoryzowany dostawca: TOYOTA MOTOR POLAND, MITSUBISHI MOTORS CORPORATION POLAND, SUZUKI MOTOR POLAND, FORD POLSKA, KIA MOTORS POLAND, ISUZU AUTOMOTIVE POLSKA, SUBARU IMPORT POLSKA, SSANGYONG MOTOR POLSKA

•producent z przedstawicielstwami w 27 krajach.

Przewiń do profilu firmy