Oferta pracy

Regionalny przedstawiciel handlowy

DROSED HOLDING Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
DROSED HOLDING Sp. z o. o. w Tomaszowie Maz.
spółka wiodąca w Grupie Drosed
zatrudni pracownika na stanowisko:
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Teren pracy i zamieszkania: region województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego

Zakres zadań jaki na Ciebie czeka:

  • Obsługa klientów rynku nowoczesnego na podległym terenie;
  • Rozwój klientów na podległym terenie;
  • Realizacja planów sprzedaży;
  • Analiza i monitoring rynku i konkurencji na podległym terenie;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Efektywne zarządzanie i rozliczanie budżetu.
  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji handlowych z klientami;

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej, preferowana branża mięsna;
  • Znajomości rynku nowoczesnego i detalicznego w branży spożywczej;
  • Dużej motywacji do pracy i dobrej organizacja pracy własnej;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Umiejętności pracy w rozporoszonym zespole, a także łatwości nawiązywania kontaktów;
  • Prawa jazdy kat. B z doświadczeniem kilkuletnim w prowadzeniu auta.
  • Reagowania na zmieniającą się sytuację na rynku;

Co oferujemy pracownikom:

  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie będącej liderem europejskim w branży mięsa;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia;
  • Pakiet socjalny: dopłaty świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży, premia urlopowa, karty sportowe;
  • Samochód służbowy z wykorzystaniem do celów prywatnych.

Oferty zawierające CV z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 25.05.2018 o ochronie danych osobowych”

Ogłoszenie archiwalne