Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – produkty ortodontyczne

Reha Fund sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Rozwój biznesu na podległym terenie poprzez rozbudowę sieci sprzedaży oraz współpracę z lekarzami ortodontami. Reprezentowanie firmy na tragach i konferencjach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysoka komunikatywność

  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Kreatywność w zarządzaniu swoimi klientami

  • Prawo jazdy kat.b

  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizja

  • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe

  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Narzędzia do pracy - samochód służbowy, tablet, telefon służbowy

  • Dużą niezależność w działaniu

  • Kartę sportową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Reha Fund sp. z o.o.

Firma Reha Fund sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, od 1992 roku oferuje szeroki zakres asortymentu medycznego na wielu rynkach, pozostając jednym z liderów w swojej branży.

Więcej o nas: www.trachem.pl

Obecnie w związku z intensywną rozbudową struktur sprzedaży firma poszukuje do Działu Trachem Orthodontics: Regionalny Przedstawiciel Handlowy – produkty ortodontyczne

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce zamieszkania trójmiasto lub okolice – teren pracy województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie

Miejsce zamieszkanie Katowice lub okolice – teren pracy województwo śląskie