Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

EMERGO

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowa sieci sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów firmy,

  • przygotowanie oraz prezentowanie oferty firmy,

  • negocjacje warunków współpracy,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych firmy,

  • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • umiejętności analizowania, wyciągania wniosków i przekładania ich na konkretne działania,

  • prowadzenie szkoleń dla klientów z portfolio oferty Emergo,

  • współpraca z działami firmy odpowiedzialnymi za obsługę klienta oraz magazynem

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży materiałów budowlanych,

  • dobra znajomość rynku sieciowego i hurtowego,

  • znajomość technik sprzedażowych i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • wytrwałość w dążeniu do celu oraz zaangażowanie w pracę,

  • samodzielność w organizacji pracy,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Potrzebne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Możliwość rozwoju - Firma rozwija się dynamicznie, a Ty razem z nami

  • Duży zakres samodzielności

  • Praca w młodym zespole „otwartych umysłów”

  • Szkolenia umożliwiające dalszy rozwój

  • Możliwość wykonywania ciekawej pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

EMERGO

Jesteśmy firmą handlową dostarczającą produkty najwyższej jakości z takich kategorii produktowych jak panele podłogowe, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i inne produkty z kategorii wykończenia wnętrz. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w Europie i na świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć dla klientów usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w każdym etapie świadczonych przez nas usług.

Przewiń do profilu firmy