Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

SellWise

umowa o pracę
7 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnego prospectingu i rozwój rynku

  • Pozyskiwanie New Business

  • Prowadzenie klientów przez cały proces sprzedaży – od pozyskania, poprzez przygotowanie ofert, aż po negocjacje i sprzedaż do przemysłu

  • Prowadzenie działań wizerunkowych

  • Wsparcie techniczne oraz doradztwo u klientów podczas spotkań na terenie całej PL

  • Raportowanie swojej pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość nowoczesnych technik i metod sprzedażowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Wykształcenie wyższe - techniczne

  • Doświadczenie jako doradca techniczny w branży przemysłowej

  • Swoboda w rozmowach z technologami, inżynierami oraz konstruktorami

  • Umiejętność pracy na długim lejku

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dużym atutem będzie znajomość rynku automotive oraz transportu masowego

  • Szkolenia ze sprzedaży

To oferujemy

  • Pracę w zgranym, małym zespole – pełne przeszkolenie na początku pracy i wdrożenie w obowiązki w siedzibie firmy w Izabelinie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji

  • Samochód służbowy

  • Narzędzia potrzebne do komfortowego wykonywania pracy – telefon, laptop

  • Pracę w trybie hybrydowym – 2 dni w biurze w Izabelinie

Pracodawca

Naszym klientem jest doświadczony dystrybutor i przetwórca szerokiej gamy materiałów: montażowych taśm klejących, folii, pianek, gum technicznych oraz materiałów klejących i nieprzylepnych. Proponują rozwiązania precyzyjnie dopasowane i zaprojektowane na potrzeby klientów. Posiadają nowoczesny park maszynowy, własne laboratorium, a na klientów czeka pełna obsługa techniczna i logistyczna.