Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży na powierzonym terenie

  • Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • osoba komunikatywna, która dobrze czuje się w kontaktach z klientem biznesowym

  • zdolności negocjacyjne i perswazyjne

  • osoba ambitna, dynamiczna i zorientowana na wynik

  • osoba samodzielnie organizująca swoją pracę

To oferujemy

  • Fantastyczną atmosferę

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Samodzielność przy realizacji postawionych zadań

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop oraz telefon

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, premie świąteczne, karta MultiSport i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Jesteśmy firmą o charakterze produkcyjnym. Działamy na rynku europejskim od ponad 30 lat. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

Jeżeli szukasz pracy pełnej ambitnych zadań, w której każdy dzień wygląda inaczej i nie boisz się stawić czoła wyzwaniom z zakresu mechaniki maszyn, to wyślij do Nas swoje CV.

Przewiń do profilu firmy