Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

GLUTENEX sp. z o.o.O firmie

4 500–8 000
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży poprzez rozwijanie sprzedaży u współpracujących z Glutenex Sp. z o.o. klientów
  • Generowanie zamówień na dystrybuowane produktów w detalu i hurcie na podległym terenie działania
  • Realizacja celów dystrybucyjnych zgodnie z wytycznymi na podległym terytorium w zakresie ilości klientów w obsłudze, ilości dziennych wizyt oraz zamówień
  • Ekspozycja i komunikacja marek zgodnie ze strategią
  • Budowa długotrwałych relacji handlowych z klientami
  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów
  • Egzekwowanie terminowego spływu należności od klientów Glutenex Sp. z o.o.
  • Bieżące raportowanie pracy
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Dbanie o powierzony towar i materiały reklamowe
  • Dbanie o zachowanie powierzonego samochodu w czystości i w dobrym stanie technicznym, dbanie o powierzony sprzęt
  • Terminowe rozliczanie dokumentów koniecznych do prawidłowego działania Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku udokumentowane
  • Wykształcenie wyższe mile widziane - minimum średnie
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Ponadprzeciętna motywacja do działania i aktywność życiowa
  • Pogodne usposobienie
  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Pracę w branży i przedsiębiorstwie o ogromnych perspektywach rozwoju opartych na najmocniejszych trendach konsumenckich
  • Pracę w rodzinnej atmosferze
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w sytuacji wykazanie się kompetencjami i zdolnościami do objęcia bardziej odpowiedzialnych funkcji w przedsiębiorstwie
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe i wpływ na wzrost wynagrodzenia
  • Wyposażenie w samochód, system mobilny i telefon oraz wszelkie narzędzia do pracy z klientem

O nas

GLUTENEX to pierwsza w Polsce firma bezglutenową, której specjalnością jest produkcja bezglutenowego pieczywa, wyrobów cukierniczych i makaronów.

Tworząc naszą firmę ponad 30 lat temu, mieliśmy jeden cel - dostarczyć ludziom najwyższej jakości produkty bezglutenowe - łączące w sobie doskonały smak, wyjątkowy charakter, dbałość o szczegóły i pasję tworzenia. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo oraz zniewalają wyrafinowanym smakiem. Gama naszych wyrobów zaspakaja najważniejsze tęsknoty naszych Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Regionalnych Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, warmińsko-mazurskie