Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

RAVAGO BUILDING SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
RAVAGO BUILDING SOLUTIONS POLAND Sp. z o o.

Ravago Building Solutions Poland Sp. z o.o.– jest spółką należąca do belgijskiego Holdingu RAVAGO, będącego jedną z największych w Europie firm zajmujących się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych, tworzyw sztucznych oraz produktów chemicznych. Ravago Building Solutions, najszybciej rozwijająca się dywizji grupy, w związku z planowanym rozwojem sprzedaży produkowanych przez grupę materiałów termoizolacyjnych poszukuje do swojego zespołu osoby otwartej na wyzwania, chętnej do nauki, zainteresowanej tworzeniem sukcesu firmy w oparciu o solidną pracę, na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, Warszawa, Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku dołączy do zespołu dynamicznie rozwijającego sprzedaż nowoczesnych materiałów i technologii budowlanych. Do głównych zadań należeć będzie:

  • Realizacja celów sprzedaży (marża i obrót)
  • Współtworzenie strategii sprzedaży na podległym rynku
  • Budowanie i utrzymywanie wzorowych relacji z klientami: hurtowniami, generalnymi wykonawcami, projektantami
  • Sporządzanie ofert, prowadzenie rozmów handlowych z klientami
  • Zarządzanie portfelem istniejących produktów, rozwój nowych grup produktowych
  • Doradztwo techniczne dla klientów w zakresie doboru rozwiązań i technologii budowlanych, szkolenia produktowe u klientów
  • Analiza rynku pod kątem trendów rynkowych, potrzeb klientów, monitorowania działań konkurencji
  • Reprezentowanie firmy, promowanie jej produktów

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej/materiałów budowlanych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Dobra znajomość branży budowlanej/rynku inwestycyjnego w powierzonym regionie
  • Umiejętność budowania dobrych, długotrwałych relacji interpersonalnych
  • Solidne, ambitne i uczciwe podejście do wykonywanych obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w globalnej Grupie, dające możliwość długoterminowej pracy i rozwoju zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym, ukierunkowanym na sukces, zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, gdzie panuje dobra atmosfera i gdzie przestrzegamy wysokich standardów pracy
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uwzględniające wyniki pracy
  • Potrzebne narzędzia: laptop, telefon komórkowy, samochód
  • Szkolenia produktowe, sprzedażowe, językowe
  • Prywatna opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę u umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez Ravago Building Solutions Poland Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy