Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w rynku tradycyjnym i nowoczesnym,

  • realizowanie celów w zakresie dystrybucji oraz ekspozycji produktów w podległych sklepach zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami jakościowymi,

  • planowanie, organizowanie, egzekucja uzgodnionych aktywności promocyjnych,

  • analizowanie wyników sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,

  • prowadzenie negocjacji,

  • monitorowanie i analizowanie podległego rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w roli przedstawiciela handlowego w branży FMCG,

  • doświadczenie we współpracy z klientami z rynku nowoczesnego i tradycyjnego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • samodzielność, umiejętność planowania swojej pracy,

  • zdolność budowania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami,

  • orientacja na realizację założonych celów i determinacja w pokonywaniu trudności,

  • pozytywne nastawienia i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo,

  • pracę w oparciu o wysokie standardy w otoczeniu profesjonalistów,

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,

  • benefity: m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowo-rekreacyjny, deputat kawowy,

  • motywacyjny system wynagradzania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to lider ilościowy na rynku kawy w Polsce oraz lider ilościowy i wartościowy podkategorii kawy mielonej. Kawa Tchibo Family jest liderem na rynku kawy i marką najchętniej wybieraną przez konsumentów.

Przewiń do profilu firmy