Ta oferta pracy jest nieaktualna od 343 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, z branży kosmetyczno– fryzjerskiej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/ kandydatki na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Opieka i utrzymanie relacji z obecnymi klientami firmy
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych oraz pokazów
    • Prowadzenie negocjacji i analiza działań konkurencji
    • Planowanie i raportowanie wyników pracy

    Wymagania:

    • Minimum dwu letnie doświadczenie w pracy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
    • Nastawienie na realizację celów
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Znajomość obsługi komputera
    • Czynne prawo jazdy – kat. B.

    Oferowane warunki:

    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe od 3000,00 zł netto + system motywacyjny: premia/prowizja od sprzedaży)
    • Benefity pozapłacowe – ubezpieczenie grupowe i karta medyczna
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
    • Możliwość rozwoju, szkolenia cykliczne – wewnętrzne i zewnętrzne
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole
    • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami