Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, z branży kosmetyczno– fryzjerskiej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/ kandydatki na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka i utrzymanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych oraz pokazów
  • Prowadzenie negocjacji i analiza działań konkurencji
  • Planowanie i raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Minimum dwu letnie doświadczenie w pracy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
  • Nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość obsługi komputera
  • Czynne prawo jazdy – kat. B.

Oferowane warunki:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe od 3000,00 zł netto + system motywacyjny: premia/prowizja od sprzedaży)
  • Benefity pozapłacowe – ubezpieczenie grupowe i karta medyczna
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
  • Możliwość rozwoju, szkolenia cykliczne – wewnętrzne i zewnętrzne
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole
  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej