Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BillBird S.A. – lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności
    poszukuje:
    REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. RPH/07/2018

    Zadania:

    • realizowanie celów sprzedaży w wyznaczonym regionie;
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi partnerami;
    • doradztwo i wsparcie techniczne;
    • dbanie o marketingowy wygląd punktów sprzedaży;
    • pozyskiwanie do współpracy nowych uczestników sieci (sklepy spożywcze, saloniki prasowe, stacje benzynowe, punkty przyjmowania opłat, biura ubezpieczeniowe etc.).

    Oczekiwania:

    • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży FMCG;
    • dobra znajomość lokalnego rynku branży FMCG;
    • wykształcenie min. średnie, dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe;
    • prawo jazdy kat.B;
    • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), poczty elektronicznej oraz Internetu;
    • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej rozpoczęcia;
    • samodzielność, dobra organizacja pracy i umiejętność planowania;
    • wymagany adres zamieszkania - woj. mazowieckie.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym i stabilnym zespole;
    • szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
    • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym, w terminie do dwóch tygodni od momentu ukazania się ogłoszenia
    klikając na przycisk Aplikuj

    Prosimy o umieszczenie nr ref. w temacie maila.
    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. ochrony danych osobowych – informacja dostępna jest tutaj

    oraz dopisanie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BillBird S.A. z siedzibą w Krakowie, zwaną dalej „Administratorem”, na potrzeby prowadzonego przez Administratora procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Moja zgoda dotyczy wszystkich danych osobowych, które zostały przeze mnie podane (w szczególności w CV), a których Administrator nie może przetwarzać na innej niż zgoda podstawie. Wyrażam również zgodę na kierowanie przez Administratora zapytań do obecnych lub byłych moich pracodawców lub zleceniodawców lub współpracowników, związanych z moją karierą zawodową i przetwarzanie danych tak pozyskanych, również na potrzeby realizacji wskazanych procesów rekrutacyjnych. W dowolnym momencie mogę cofnąć moją zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

    bottom