Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cosmetics Group to generalny przedstawiciel najlepszych światowych marek fryzjersko-kosmetycznych na rynku polskim. Firma rodzinna działa w Polsce już od 28 lat i od tego czasu stała się liderem w wyposażaniu salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych w całym kraju. Nasz stały rozwój zawdzięczamy pracującym dla nas profesjonalistom. Praca w Cosmetics Group to coś więcej niż tylko praca: to wspólna pasja pozwalająca na osiąganie sukcesu.

    Do naszego zespołu poszukujemy:
    REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
    region: mazowieckie

    Twoje zadania:

    Wsparcie działu handlowego w zakresie sprzedaży produktów w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych prezentacja produktów i doradztwo u klienta aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ciągły wkład w rozbudowę pozycji rynkowej koordynacja i wsparcie działań podczas realizacji pokazów i wydarzeń specjalnych.

    Twój Profil:

    Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów fryzjerskich i/lub kosmetycznych doskonałe umiejętności komunikacyjno - organizacyjne (systematyczność), nastawienie konkurencyjne i zdolność do nawiązywania długotrwałych relacji z klientem dynamiczne, pozytywne nastawienie na sukces oraz entuzjazm powiązany z pasją do zawodu handlowca dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    Stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji, profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju, niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet pracę w młodym, dynamicznym zespole.

    SPRAWDŹ NAS NA: www.cosmeticsgroup.pl
    Dołącz do naszego zespołu!
    Prześlij CV klikając w przycisk Aplikuj.