Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw „Vortumnus” Sp. z o.o.

    z siedzibą w Lisowie 179, 38-242 Skołyszyn,  woj. podkarpackie

    w związku z dynamicznym rozwojem
    firma poszukuje osób na stanowisko:
    miejsce pracy: województwo wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Opieka i utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
    • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
    • Realizacja zadań promocyjnych
    • Ścisła współpraca w zakresie nowych strategii handlowych
    • Wdrażanie standardów merchandisingu

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dbanie o jakość standardów ekspozycyjnych
    • Zaangażowanie, zdecydowanie oraz motywacja do osiągania wyników
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • Niezbędne narzędzia pracy, telefon, samochód
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.199 7 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)