Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

JAN KURKIEWICZ Biuro Techniczno Handlowe "PROMOTOR"O firmie

3 400‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie potrzeb potencjalnych klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych

  • doradztwo w zakresie doboru elementów napędowych, przeniesienia napędu i sterowania

  • działania sprzedażowe z klientami: zakłady produkcyjne, utrzymanie ruchu

  • analiza rynku pod kątem pozyskiwania nowych klientów

  • przygotowywanie planów jak i raportów

  • koordynowanie i udział w rozpatrywaniu reklamacji

  • uczestnictwo w targach branżowych i konferencjach

Podział czasu pracy
30%

Praca home office

70%

Praca wyjazdowa

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • łatwość budowania relacji z klientami

  • nastawienie na realizację celów

  • znajomość rynku

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • praca zdalna home office, praca w terenie

  • wynagrodzenie miesięczne oraz premia

  • pakiet szkoleń w Polsce i za granicą

  • auto służbowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

JAN KURKIEWICZ Biuro Techniczno Handlowe "PROMOTOR"

Promotor to rodzinna firma, która została założona w 1993 roku. Ponad dwadzieścia pięć lat dynamicznego rozwoju i doświadczenia w dystrybucji na rynkach krajowych. Od początku istnienia firmy staramy się, poprzez swoją pracę, spełniać najwyższe wymagania klientów, Prowadzimy dystrybucję oraz doradztwo techniczne w zakresie elektrycznych układów napędowych. Staramy się, aby relacje z naszymi odbiorcami były oparte na współpracy i wzajemnym zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy