Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ANLUX POLSKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy ze Strategicznymi Klientami na powierzonym obszarze,

  • Przygotowanie ofert i prezentacji handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,

  • Rozpoznawanie i definiowanie indywidualnych potrzeb klienta oraz proponowanie najlepszych rozwiązań,

  • Analiza rynku i branży oświetleniowej w celu poszukiwania nowych szans na rozwój marki ANLUX,

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku marki,

  • Ścisła współpraca z działem marketingu,

  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników dystrybutorów i wykonawców,

  • Raportowanie pracy w systemie CRM,

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość rynku hurtowni elektrotechnicznych,

  • Mile widziane doświadczenie i wypracowane kontakty (sieci handlowe, hurtownie elektryczne, grupy zakupowe),

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe

  • Samodzielność i nastawienie na realizację celów oraz dobra organizacja pracy w terenie

  • Umiejętność budowania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Pracę w środowisku nastawionym na rozwój i sukces,

  • Nowoczesne i komfortowe narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon