Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

V Trade Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych oraz promocyjnych na powierzonym terenie;
  • Efektywna współpraca i wysoka jakość obsługi Klientów;
  • Skuteczne definiowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań;
  • Rozwój terenu poprzez maksymalizację liczby klientów o najwyższym potencjale;
  • Dbanie o odpowiednią dystrybucję, siłę pozycjonowania i strategię cenową firmy;
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem i wykorzystanie ich do zapewnienia przewagi konkurencyjnej;
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych, tworzenie ofert i kalkulacji cenowych;
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami oraz zwiększanie ich wolumenu zakupowego, m. in. poprzez wprowadzanie nowych produktów;
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu;
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy.

Nasze wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• Minimum dwuletniego doświadczenia we współpracy z klientami rynku tradycyjnego (sieci detaliczne, samodzielni dystrybutorzy/hurtownie, oddziały dystrybutorów);

• Doświadczenia w branży papierniczej (warunek konieczny);

• Strategicznych i operacyjnych zdolności zarządzania klientami;

• Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu Kluczowych Klientów;

• Doświadczenia w docieraniu do osób decyzyjnych na różnych szczeblach w organizacji po stronie klienta;

• Doskonałej umiejętności nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych;

• Zdolności samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych;

• Silnej orientacji na realizację wyznaczonych celów oraz poszukiwanie efektywnych rozwiązań sprzedażowych;

• Zdolności analitycznych;

• Dobrej znajomość MS Excel;

• Doświadczenia w zarządzaniu budżetami sprzedażowymi;

• Proaktywności i wysokiej motywacji do osiągania wyników;

• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej;

• Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B / umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników;
  • Dedykowany program szkolenia;
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz zgłaszania i wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających;
  • Pracę w grupie kapitałowej o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Narzędzia pracy w tym samochód służbowy;
  • Możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy;
  • Wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki.

V Trade Sp. z o.o.

V Trade Sp. z o.o. jest polską firmą prężnie rozwijającą się na rynku ściśle związanym z branżą papierniczą. Wizytówką firmy V Trade jest nieustannie powiększająca się rodzina produktów galanterii papierniczej, starannie zaprojektowana przez wyspecjalizowanych pracowników własnego studia graficznego. Bogate portfolio zawiera artykuły papiernicze takie jak: karnety, zaproszenia, torebki prezentowe, kolekcje artykułów szkolnych, ozdobny papier do pakowania, nosidełka i pudełka na wino, a także transportery zakupowo-magazynowe. W zakresie projektowania i produkcji najróżniejszych form ekspozycji ściśle współpracuje z firmą UDS Sp. z o.o., ekspertem w branży producentów standów kartonowych i opakowań, z którą tworzy jedną grupę kapitałową.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, wielkopolskie