Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

PORT24 Sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
4 50010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 50010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem kandydata będzie:

pozyskiwanie i obsługa klientów

kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród nowych i obecnych klientów

obsługa klientów na powierzonym terenie działania

szukanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta

monitorowanie działań konkurencji

realizacja planu sprzedaży i analiza rynku

Nasze wymagania

Czego oczekujemy:

doświadczenia w kontaktach z klientami, pozyskiwaniu i utrzymaniu trwałych relacji biznesowych z klientami

komunikatywności i zdolności prowadzenia negocjacji

zdolności planowania i zarządzania swoim czasem

dyspozycyjności (praca w terenie)

posiadania prawa jazdy kat. B, popartego kilkuletnią praktyką

To oferujemy

Co oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

pracę w dobrej atmosferze w młodym i zgranym zespole

atrakcyjne wynagrodzenie

dodatkowy atrakcyjny system premiowy

zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy m.in  samochód służbowy

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się hurtową sprzedażą paliw. Realizujemy dostawy paliw do zbiorników klienta jak i możliwość bezgotówkowego tankowania z wykorzystaniem naszej karty flotowej w ponad 60 lokalizacjach na terenie całego kraju.