Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Yanko Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne pozyskiwanie nowych Klientów z podległego terenu
  • organizacja spotkań i prezentowanie oferty handlowej firmy oraz fachowe doradztwo dla Klientów
  • utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami
  • ofertowanie i przyjmowanie zamówień
  • udział w targach i imprezach branżowych
  • realizacja celów sprzedażowych i odpowiedzialność za wyniki sprzedaży
  • raportowanie do Dyrektora Handlowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze B2B
  • mile widziane doświadczenie w branży opakowaniowej lub/i podstawowa znajomość specyfiki druku flexo
  • umiejętności interpersonalne
  • samodzielność, zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy
  • determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • znajomość obsługi komputera i prawo jazdy.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód
  • stałą pomoc osoby z naszego Działu Wsparcia Sprzedaży
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez fachowe szkolenia
  • pracę w zgranym zespole
  • kartę opieki medycznej
  • ubezpieczenie lekowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

YANKO sp .z.o.o. jest producentem zadrukowanych opakowań z folii i papieru przeznaczonych do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych. Działamy od ponad trzydziestu lat, jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym. Stawiamy na ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, wielkopolskie