Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

SAMLEY sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii i planów sprzedaży
  • Rozbudowa bieżącego ryku sprzedaży
  • Utrzymanie stałego kontaktu oraz bieżącej obsługi z istniejącymi Klientami firmy
  • Monitorowanie oferty i działań konkurencji
  • Raportowanie i rejestrowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach handlowych w branży spożywczej, szczególnie w kategorii herbat i kaw, mile widziane
  • Pozyskiwanie nowych klientów w kanale tradycyjnym i nowoczesnym
  • Samodzielność, sumienność i rzetelność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pełne wsparcie działu handlowego, marketingowego
  • Motywujący system wynagradzania
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

O nas

Samley jest światowym liderem na rynku herbat. Z niezachwianym zaangażowaniem realizuje założoną misję i dąży do rozpropagowania najlepszej cejlońskiej herbaty na całym świecie. Zespół stale pomnaża bogate już doświadczenie, aby żaden listek herbaty nie miał przed nami tajemnic.

Samley zajmuje się dystrybucją produktów, głównie herbat, rodem prosto ze Sri Lanki. Oferuje swoim klientom wyłącznie artykuły najlepszej jakości. Zespół składa się z renomowanych profesjonalistów, którzy od dziesięcioleci wykorzystują swoje doświadczenie na rynku krajowym i międzynarodowym.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, wielkopolskie