Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Caleffi Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa handlowa Partnerów Biznesowych na terenie województw Dolnośląskiego i Lubuskiego

Nasze wymagania

  • Kogo szukamy? Kogoś, kto wie, że bycie dobrym handlowcem polega na budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z Klientem. Ludzi zmotywowanych do pracy, którzy wiedzą, że ich własny sukces rodzi się dzięki zaangażowaniu i stałemu dążeniu do rozwoju własnego oraz firmy którą reprezentują

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą handlową Klientów w firmach związanych z rynkiem produktów technicznych

  • Zdolność przekonywania i umiejętności negocjacyjne

  • Wysoką kulturę osobistą i chęć zaangażowania się w pracę w firmie która szybko się rozwija

To oferujemy

  • Pracę w firmie, w której wśród ponad tysiąca współpracowników na całym świecie znajdziesz najlepszych specjalistów w swojej branży oraz świetnych ludzi

  • Rozwój, każdego dnia i w każdej sytuacji, potrzebne są nowe kompetencje, które możesz zdobyć dołączając do naszego międzynarodowego zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z systemem premiowym gdzie Twoje zarobki ogranicza tylko Twoje zaangażowanie i wyobraźnia

  • Niezbędne narzędzia pracy

Caleffi Poland Sp. z o.o.

Firma Caleffi to europejski producent najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii. Caleffi jest liderem europejskiego rynku HVAC.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do dnia 16.06.2021