Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

CAMPIÓ FOOD Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za obsługę podległych klientów z rynku detalicznego- sklepy/sieci lokalne oraz dystrybutorów HoReCa , a także realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym oraz otrzymasz wyjściową trasówkę z bazą klientów do dalszego rozwoju.

Zakres obowiązków:

• planowanie i utrzymywanie kontaktów ze sklepami i sieciami lokalnymi w celu realizacji założonych celów sprzedażowych w całym procesie handlowym

• odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią firmy

• prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia

• dbanie o merchandising oraz widoczność produktów w punktach sprzedaży

• wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej

• budowanie długotrwałych relacji z klientami

• pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze

• raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy

• bieżące analizowanie sprzedaży i raportowanie wyników

• gromadzenie i przekazywanie informacji na temat rynku i działań konkurencji

• udział w spotkaniach handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • dobrej znajomości obsługiwanego terenu

  • znajomości technik sprzedaży i zdolności negocjacyjne

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania długotrwałych relacji

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania

  • kształtowania i promowania wizerunku firmy

  • zaangażowania i postawy „dam radę”

  • energii w działaniu

  • systematyczności, dokładności oraz komunikatywności

  • innowacyjności i kreatywności

  • wysokiej kultury osobistej oraz lojalności

  • minimum średniego wykształcenia

  • znajomości obsługi komputera

  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych i zaangażowania

  • Nowy samochód służbowy segment C

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w dynamicznym zespole oraz możliwości rozwoju w ramach firmy

O nas

MR. MING to firma założona przez pasjonatów kulinariów, fachowców z długoletnim doświadczeniem w swojej branży, osoby ciekawe świata nie bojące się wyzwań i otwarte na ludzi i przygody. W naszej filozofii biznesu kierujemy się wysokimi standardami, troską o zadowolenie klienta, ale też nie szukamy łatwych rozwiązań kosztem obniżania jakości. Idąc tym tokiem myślenia, stworzyliśmy bliski naszemu sercu Brand MR. MING, który w naszych zamierzeniach ma stać się liderem na rynku orientalnych artykułów spożywczych.

W ten oto sposób już na początku 2018 wprowadziliśmy na polski rynek nową linię bardzo dobrych jakościowo produktów z Azji z takich krajów jak Chiny, Tajlandia, Indie oraz innych. Przykładamy olbrzymią wagę do jakości naszych produktów, jak również dbamy o doskonałą jakość i design naszych opakowań. 95% naszych produktów nie posiada konserwantów, sztucznych barwników i glutaminianu sodu.