Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1241 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ProfAs Sp. z o. o., jako agencja doradztwa personalnego wspiera swoich Klientów w dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług. Wsłuchując się w potrzeby Klientów poszukujemy najlepszych rozwiązań i najlepszych kandydatów, którzy dzięki nam mogą spełniać swoje zawodowe marzenia.

     Aktualnie dla naszego Klienta- Międzynarodowego wydawnictwa i dystrybutora podręczników do języka angielskiego, posiadającego ugruntowaną pozycje na rynku od blisko 30 lat, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Wrocław
    PS/RPH/02/15

    Obowiązki:

    • Sprzedaż, rozszerzanie i podtrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami,
    • Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie kontaktu oraz budowanie relacji z klientem,
    • Aktywna współpraca w zakresie planowania dziennych, tygodniowych planów, raportowanie,
    • Współpraca w grupie skoncentrowana na kliencie

    Wymagania:

    • Minimum trzyletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, wraz z udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi,
    • Umiejętność budowania relacji z osobami podejmującymi decyzje (w naszym przypadku będą to nauczyciele, właściciele szkół),
    • Bardzo dobre planowanie i organizacja wizyt u klienta,
    • Umiejętność sprzedaży, tworzenia i utrzymania sieci stałych odbiorców,
    • Samodzielność działania, analityczne myślenie,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Wykształcenie min. średnie

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem,
    • Umowę o pracę po okresie próbnym,
    • Pakietowy system wynagrodzeń, uzależniony od rezultatów,
    • Szkolenia i coaching,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Samochód służbowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."