Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

M4M GROUP sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

M4M Group Sp. z o. o. jest ogólnopolskim dystrybutorem wysokiej jakości przysmaków dla psów i kotów.

Firma powstała w 2016 r. i jest właścicielem kilku marek: Happy Snacky, Jaki Taki, Napsanosy, Trzy psy. W związku rozwojem firmy i rozszerzaniem terenu dystrybucji do naszego działu sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty (Happy Snacky, Jaki Taki, Napsanosy, Trzy psy)
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Nawiązywanie efektywnych kontaktów z Klientami (sklepy zoologiczne, gabinety weterynaryjne, wybrane sklepy spożywcze)
  • Maksymalizacja sprzedaży w podległym obszarze
  • Realizacja działań promocyjnych, merchandisingowych i dystrybucyjnych

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie poparte sukcesami sprzedażowymi (branża zoologiczna lub FMCG) - warunek konieczny
  • Proaktywna postawa
  • Komunikatywność
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania bardzo dobrych kontaktów z Klientami
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie domowego pupila i zainteresowanie tematyką zoologiczną (dodatkowy atut)

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Premia uznaniowa za realizację planu sprzedaży
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwości awansu w ramach struktury firmy
  • Narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne