Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

REVENTON GROUP sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

wiodący producent nagrzewnic wodnych w Europie, dostarczający na rynek nowoczesne systemy rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych

poszukuje do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja celów dystrybucyjnych i sprzedażowych na podległym terenie
  • Obsługa klienta
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Negocjowanie umów i warunków handlowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami
  • Analiza rynku
  • Efektywne zarządzanie i planowanie swojej pracy na powierzonym terytorium
  • Sporządzanie bieżących raportów sprzedaży
  • Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie handlowe oraz znajomość technik sprzedaży
  • Mile widziana znajomość branży HVAC
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość MS Office
  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dużą autonomię i możliwość rozwoju
  • Certyfikowane szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy