Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny przedstawiciel handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DOM WINA sp. z o.o.

    Firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, importer i dystrybutor wielu renomowanych marek poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Promocja i sprzedaż produktów firmy
    • Realizowanie założonych celów w zakresie sprzedaży
    • Pozyskiwanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami
    • Realizacja akcji promocyjnych i marketingowych w podległym regionie
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży do sektora HORECA
    • Wiedza na temat win i doświadczenie w ich sprzedaży mile widziane
    • Orientacja na wynik i konsekwencja w dążeniu do celu
    • Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne
    • Doskonała organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
    • Pozytywne nastawienie oraz wysoka kultura osobista
    • Umiejętność obsługi komputera (dobra znajomość pakietu Microsoft Office)
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Profesjonalny pakiet szkoleń produktowo-handlowych
    • Duży zakres samodzielności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do każdego CV prosimy dołączyć klauzulę:

    "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dom Wina sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. ”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dom Wina sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Balickiej 255. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.