Regionalny Przedstawiciel Handlowy

BEMKO Sp z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma z branży elektrotechnicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji i dystrybucji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą poszukuje:

Regionalny Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: RPH/07/20/RA

Kogo szukamy?

Osoby zorientowanej na cel, ambitnej, zaangażowanej, lubiącej wyzwania i pracę z Klientem.

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii sprzedaży
  • Utrzymanie stałego kontaktu oraz bieżącej obsługi z istniejącymi Klientami firmy
  • Rozbudowa bieżącego ryku sprzedaży

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, sumienność i rzetelność
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy
  • Znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach handlowych, mile widziane

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Motywujący system wynagradzania
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Pełne wsparcie działu handlowego, marketingowego i technicznego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli uważasz, że jesteś właśnie tą osobą, wyślij do nas swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy