Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ANLUX POLSKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy ze Strategicznymi Klientami na powierzonym obszarze,
  • Przygotowanie ofert i prezentacji handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Rozpoznawanie i definiowanie indywidualnych potrzeb klienta oraz proponowanie najlepszych rozwiązań,
  • Analiza rynku i branży oświetleniowej w celu poszukiwania nowych szans na rozwój marki ANLUX,
  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku marki,
  • Ścisła współpraca z działem marketingu,
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników dystrybutorów i wykonawców,
  • Raportowanie pracy w systemie CRM,

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość rynku hurtowni elektrotechnicznych,
  • Mile widziane doświadczenie i wypracowane kontakty (sieci handlowe, hurtownie elektryczne, grupy zakupowe),
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe
  • Samodzielność i nastawienie na realizację celów oraz dobra organizacja pracy w terenie
  • Umiejętność budowania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Pracę w środowisku nastawionym na rozwój i sukces,
  • Nowoczesne i komfortowe narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, zachodniopomorskie