Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ze znajomością języka niemieckiego

LASERTECHNIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

5 50010 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług świadczonych przez firmę Lasertechnika na terenie Niemiec.

  • Bieżąca obsługa posiadanego portfela klientów, dbałość o zachowanie standardów i wizerunku firmy.

  • Analiza wskazanych regionów w zakresie poszukiwania nowych klientów.

  • Współpraca z działem technologicznym, pozyskiwanie ofert sprzedaży na zapytania od klientów.

  • Pozyskiwanie szczegółowych danych o bieżącym zapotrzebowaniu klientów na produkty i usługi w celu przygotowywania możliwie najbardziej dopasowanych ofert cenowo - terminowych.

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych, partnerskich relacji z klientami.

  • Systematyczna analiza i raportowanie wyników sprzedaży, oczekiwań rynku i trendów.

  • Koordynacja realizacji zleceń, współpraca z działem produkcji oraz działem transportu.

Podział czasu pracy
80%

Aktywna sprzedaż produktów i usług na terenie Niemiec

20%

Praca biurowa

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.

  • Umiejętność analizowania potrzeb klientów i dopasowywania odpowiednich rozwiązań.

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość oprogramowania SAP Business One.

Mile widziane

  • Znajomość branży metalowej i obróbki stali.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Bardzo dobre wynagrodzenie oparte o podstawę oraz system prowizyjny, adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy).

  • Profesjonalne przeszkolenie z zagadnień związanych z branżą, w której działa firma.

  • Wsparcie zespołu technologów i programistów.

  • Kursy doszkalające za zakresu używanego oprogramowania.

kontakt osobisty w siedzibie spółki: 77-141 Borzytuchom, ul. Dworcowa 9A

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Firma LASERTECHNIKA powstała w 2008r, od początku istnienia oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obróbki metalu.

Nasza firma poprzez zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego zapewnia wysokiej jakości usługi cięcia laserowego i plazmowego,

gięcia oraz gratowania, zaokrąglania krawędzi. Innowacyjne technologie zastosowane w naszych maszynach pozwalają uzyskać najwyższą jakość

i powtarzalność w wykonywanych komponentach za stosunkowo niską cenę. Charakteryzuje nas duża elastyczność w stosunku do wymagań klienta.

Jesteśmy otwarci na realizacje dużych kompleksowych zleceń jak również pojedynczych nie powtarzalnych elementów.

Dzięki doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi i inwestycjom w najnowsze technologie jesteśmy dostawcą produktów i usług dla wielu firm z Polski i Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy