Regionalny przedstawiciel medyczny - branża medycyny estetycznej

SkinSolution Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. lubelskie, woj. podkarpackie i woj. świętokrzyskie

Twój zakres obowiązków

  • promocja portfolio firmy w środowisku lekarzy medycy estetycznej i kosmetologów;
  • organizacja i udział w szkoleniach dla klientów firmy;
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;
  • udział w kongresach;
  • realizacja planu sprzedaży;

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy z lekarzami, poparte sukcesami sprzedażowymi;
  • wykształcenie wyższe;
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy;
  • zaangażowanie i pracowitość;
  • umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • prawo jazdy kat. B
  • miejsce zamieszkania: Lublin

To oferujemy

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym bonusy uzależnione od osiąganych wyników);
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia;
  • samochód służbowy, tablet i telefon komórkowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

O nas

W związku z szybkim rozwojem struktur sprzedażowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Medycznego na terenie: woj. lubelskiego, woj. podkarpackiego i woj. świętokrzyskiego.

Regionalny przedstawiciel medyczny - branża medycyny estetycznej, Lublin