Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Medyczny / Konsultant

Centrum Ortopedyczno-ProtetyczneO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

RUN MED Sp. z o. o. to sieć sklepów medycznych oraz pracowni ortopedycznych w całej Polsce. Naszą misję oraz filozofię, której staramy się być wierni od samego początku, stanowi motto: Przywracamy mobilność.

Główne zadania:

  • sprzedaż stacjonarna oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów w szpitalach państwowych, prywatnych oraz przychodniach
  • doradztwo i bieżąca obsługa posprzedażowa już pozyskanych klientów,
  • przeprowadzanie prezentacji i pokazu oferowanych produktów w tym szkoleń z zakresu użytkowania sprzętu,
  • promocja firmy w województwie warmińsko-mazurskim
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie trwałych relacji z klientem,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • zbieranie informacji z rynku i raportowanie działań,
  • udział w wybranych lokalnych konferencjach branżowych.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów,
  • mile widziane wykształcenie fizjoterapeutyczne lub medyczne,
  • znajomość placówek szpitalnych na wskazanym terenie,
  • zdolność łączenia merytorycznej wiedzy z umiejętnością sprzedaży,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kat „B” doświadczenie w kierowaniu samochodem,
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera (Word, Excel, system CRM).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie stałe + prowizja,
  • dużą samodzielność w tworzeniu harmonogramu wizyt u klienta
    (liczy się skuteczność działań),
  • przyjazną atmosferę,
  • wsparcie zespołu sprzedażowego i technicznego,
  • podejście ludzkie, a nie korporacyjne,
  • brak limitów górnych sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, tel. komórkowy, sprzęty demonstracyjne.

Ogłoszenie archiwalne