Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Medyczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projekt AED - od lat realizujemy misję, jaką jest wdrażanie programu Publicznego Dostępu do Defibrylacji – aby zapewnić defibrylator AED na wyciągnięcie ręki i skutecznie pomóc w pierwszych minutach od wystąpienia Nagłego Zatrzymania Krążenia. Jeśli zgadzasz się z naszą misją, potrafisz działać wielozadaniowo i chcesz stać się częścią zespołu działającego dla dobra innych dołącz do nas.

    W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    (Region: woj. mazowieckie, lubelskie)

    Główne obowiązki:

    • realizacja planów sprzedaży produktów z oferty firmy na powierzonym terenie
    • reprezentacja, promocja oraz budowanie wizerunku firmy na powierzonym terenie
    • realizacja celów biznesowych
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie współpracy z dotychczasowymi partnerami

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego lub handlowego
    • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji
    • zaangażowanie i ukierunkowanie na osiąganie wyznaczonego celu
    • samodzielność, sumienności i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • inicjatywa w działaniu i proaktywne podejście do zadań
    • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu)
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • niezbędne narzędzia pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
    • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
    • współpracę opartą na jasnych zasadach
    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AGM Mitka Łabza sp. j. ul. Balicka 116B lok. G 30-149 zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych jest AGM Mitka Łabza sp. j. z siedzibą w Krakowie ul. Balicka 116B lok.G. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.