Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Medyczny

Ambra Group s.c.O firmie

6 5009 000 / mies. (zal. od umowy)
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Spółka Ambra Group działa na polskim rynku medycznym od 2010 r. jako wyłączny dystrybutor wysokiej klasy wyrobów medycznych wiodącej włoskiej firmy farmaceutycznej GUNA SpA, specjalizującej się w produkcji unikatowych iniekcji kolagenowych 'Collagen Medical Devices', znajdujących zastosowanie zarówno w medycynie bólu (ortopedia, reumatologia, neurologia itp.) jak i w medycynie estetycznej.

Więcej informacji o naszej firmie i produktach na stronach internetowych: www.tropokolagen.pl i www.terapiakolagenowa.pl

W związku z ekspansją na nowe rynki, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zadania Regionalnego Przedstawiciela Medycznego:

  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z lekarzami
  • wyszukiwanie kontaktów i proaktywna sprzedaż
  • efektywne planowanie własnej pracy
  • wsparcie w przygotowaniu ofert handlowych
  • kompleksowa opieka nad Klientem
  • promocja produktów i budowanie świadomości marki na rynku
  • inicjowanie działań marketingowych
  • dbanie o wizerunek i interesy firmy
  • organizacja lokalnych prezentacji produktowych, szkoleń i konferencji

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela medycznego (mile widziane: ortopedia, medycyna estetyczna lub stomatologia) - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość branży medycznej - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe, powiązane z medycyną - dodatkowy atut
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z wymagającym klientem
  • dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe i wysoka motywacja do realizacji celów
  • gotowość do pracy w terenie (częste podróże w granicach swojego regionu)
  • determinacja i samodzielność w działaniu oraz planowaniu i organizowaniu własnego czasu pracy
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • lojalność wobec marki i firmy
  • inicjatywa i motywacja do zwiększania sprzedaży oraz budowania świadomości marki
  • znajomość j. angielskiego - dodatkowy atut

Oferujemy:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczne warunki pracy
  • dużą swobodę i samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy
  • wsparcie administracyjne, rozliczeniowe i marketingowe biura firmy
  • jasne i osiągalne cele sprzedażowe - wiele możliwości wypracowania dodatkowych bonusów w miarę zwiększania sprzedaży i zaangażowania
  • wsparcie merytoryczne i szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje

Ogłoszenie archiwalne