Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Medyczny

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 12.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma NZ Techno Sp. z o.o. obecna na rynku od 25 lat oferuje pracę w charakterze:

    pracujący na terenie województw: warmińsko-mazurskie, pomorskie i kujawsko – pomorskie

    OPIS STANOWISKA:

    • Bieżąca obsługa klientów obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie (głównie wizyty szpitalne)
    • Aktywna działalność informacyjna wśród lekarzy, pielęgniarek i administracji szpitalnej
    • Organizacja spotkań i konferencji dla środowiska medycznego
    • Dbałość o wizerunek firmy

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze środowiskiem medycznym
    • Zaangażowanie, samodzielność, dyscyplina w planowaniu pracy własnej
    • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
    • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office)
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Referencje

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • Pracę z zgranym i ambitnym zespole
    • Szeroki program szkoleniowy

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji
    (CV wraz z listem motywacyjnym) w formie elektronicznej za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o załączenie następującego oświadczenia:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie” pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z póź. zm.)".