Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Medyczny – sprzęt medyczny

Consultronix Spółka Akcyjna

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie

  • przygotowanie ofert i negocjacje handlowe

  • promocja oferty firmy na wybranym terenie

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie współpracy z dotychczasowymi klientami

  • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji

  • prowadzenie prezentacji sprzętów u klientów

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży sprzętu medycznego

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • dynamizm, zaangażowanie i ukierunkowanie na osiąganie wyznaczonego celu,

  • samodzielność, sumienności i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)

  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym

  • dużą swobodę i samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy

  • wysokiej klasy narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy (stałe wynagrodzenie + premie)

  • bogaty pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, spotkania integracyjne

  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • Karta Multisport

  • bilety do kina

  • świąteczne prezenty

Consultronix SA z siedzibą w Balicach (k. Krakowa) od ponad 30 lat zajmuje się wyposażaniem placówek służby zdrowia w sprzęt medyczny od ponad 40 światowych producentów. Naszą specjalnością są okulistyka, urologia, kardiologia, dermatologia oraz diagnostyka obrazowa.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Regionalnych Przedstawicieli Medycznych – sprzęt medyczny

Celem realizowanym na stanowisku jest zapewnienie skutecznej promocji i sprzedaży sprzętów z portfolio produktowego firmy (dziedzina okulistyka, dermatologia lub diagnostyka obrazowa) w środowisku lekarskim na wybranym terenie.

Przewiń do profilu firmy