Regionalny Przedstawiciel Medyczny

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2019-02-11
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-03-13)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Consultronix SA od ponad 30 lat zajmuje się wyposażaniem placówek służby zdrowia w sprzęt medyczny od ponad 40 światowych producentów. Naszą specjalnością są  okulistyka, urologia, kardiologia, dermatologia oraz diagnostyka obrazowa.

    W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy
    Regionalnych Przedstawicieli Medycznych
    do działu: Mikrochirurgii Oka
    Teren pracy: Zachodnio Pomorskie, Pomorskie Warmińsko Mazurskie

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
    • przygotowanie ofert i negocjacje handlowe
    • promocja oferty firmy na wybranym terenie
    • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie współpracy z dotychczasowymi klientami
    • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji
    • prowadzenie prezentacji preparatów i sprzętów u klientów

    Wymagania:

    • doświadczenie handlowe w branży medycznej
    • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane kierunki, Inżyniera Biomedyczna, Fizyka Medyczna) lub umiejętność przyswajania wiedzy technicznej
    • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji,
    • dynamizm, zaangażowanie i ukierunkowanie na osiąganie wyznaczonego celu,
    • samodzielność, sumienności i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu),
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • gotowość do częstych podróży służbowych

    Oferujemy:

    • dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
    • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
    • dużą swobodę i samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy
    • niezbędne narzędzia pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy (stałe wynagrodzenie + premie)
    • bogaty pakiet socjalny: Karta multisport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
    • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz List motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Aplikując na ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Consultronix SA, Przemysłowa 17, Balice, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie informujemy że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Consultronix SA z siedzibą w Balicach 32-083, ul. Przemysłowa 17, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia.