Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Serwisu

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 28.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Diversey Polska Sp. z o.o., to światowy lider dostarczający profesjonalne produkty oraz rozwiązania w zakresie czystości i higieny w wielu branżach komercyjnych. Obejmują one produkty chemiczne, maszyny sprzątające, instalacje techniczne, serwis oraz profesjonalny konsulting.

    Aktualnie nasza firma poszukuje współpracownika na stanowisko:

    obszar działania: woj. lubelskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Planowanie oraz realizację otrzymanych zleceń, zgodnie z wyznaczonym standardem działania
    • Terminową instalację oraz naprawę systemów dozujących
    • Wdrożenia nowych klientów oraz szkolenie personelu z zakresu ustalonej technologii
    • Wdrożenia i naprawę maszyn czyszczących oraz innych urządzeń o zasilaniu bateryjnym i elektrycznym
    • Decydowanie o zakresie odpowiedzialności ze strony klienta, za naprawę maszyn i urządzeń
    • Wizyty audytowo-przeglądowe u obsługiwanych klientów
    • Terminowe raportowanie wykonanych działań
    • Obsługiwanie reklamacji dotyczących działań serwisu, jak również pozostałych problemów zgłaszanych przez klientów
    • Kontrolę oraz inwentaryzację powierzonego magazyny części zamiennych
    • Budowanie dobrego wizerunku firmy poprzez zaangażowanie i pomoc w rozwiązaniu problemów
      u obsługiwanych klientów
    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

    Osoba będzie pracować w następujących sektorach rynkowych: firmy sprzątające, retail, hotele, restauracje, catering.

    Wymagania:

    • Umiejętność obsługi oraz naprawy urządzeń elektrycznych
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 1 rok
    • Uprawnienia SEP do 1 kV
    • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (wcześniej SANEPID)
    • Dyspozycyjność oraz samodzielność działania
    • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w kierowaniu samochodem
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office Windows
    • Komunikatywność, orientacja na cel, umiejętność pracy w sytuacji stresu

    Oferujemy:

    • Opieka
      medyczna
    • Ubezpieczenia
      na życie
    • Dobra atmosfera
      pracy
    • Dobra lokalizacja
      pracy
    • Firma
      z ugruntowaną
      pozycją na rynku
    • System kafeteryjny
      z ZFŚS

    Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz wymagania to zapraszamy do przesłania CV
    za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Zapewniamy dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli wraz z podpisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926).