Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

umowa zlecenie
4 000–5 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż różnych produktów w tym głównie ubezpieczenia grupowe dla klienta oświatowego oraz biznesowego
  • opieka nad powierzonym portfelem klientów (oświata)
  • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz dobieranie szytych na miarę produktów
  • promocja marki oraz produktów własnych NAU

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy (doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w terenie)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie
  • umiejętność budowania i utrzymania relacji
  • gotowości do nauki i poznania ubezpieczeń grupowych na życie (zapewniamy szkolenia produktowe)
  • gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: część stała + system premiowy
  • auto służbowe z kartą paliwową
  • szkolenia produktowe
  • konkurencyjne produkty dla klienta z kilku TU
  • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę zlecenie
  • pakiet medyczny, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • służbowy laptop
  • samochód służbowy

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z HR

2

Spotkanie rekrutacyjne z Managerem i HR

3

Finalna decyzja i informacja zwrotna

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa od początku działalności związana jest z branżą edukacyjną. Jesteśmy jedną z najdłużej wspierających polską oświatę firm z sektora prywatnego. Specjalizujemy się w budowaniu produktów ubezpieczeniowych, finansowych oraz innych usług dedykowanych placówkom i pracownikom oświaty. Przez ponad 25 lat działalności staliśmy się nie tylko niekwestionowanym liderem na rynku dedykowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, ale także jednym z najbardziej zaufanych partnerów dla podmiotów edukacyjnych w Polsce.

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży, Opole