Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

Meditech X-Ray Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Teren pracy: województwo warmińsko-mazurskie, województwo podlaskie, województwo mazowieckie (północna część), województwo pomorskie (wschodnia część)

  • Aktywne promowanie oraz sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie,

  • Wsparcie i podtrzymywanie relacji z istniejącymi klientami

  • Negocjacje długotrwałych warunków handlowych

  • Prowadzenie prezentacji dla klientów,

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Udział w kongresach, konferencjach, sympozjach, targach

  • Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

Nasze wymagania

  • min. 2 –letni staż pracy na stanowisku handlowo-sprzedażowym w branży sprzętu medycznego - warunek konieczny (doświadczenie w sprzedaży sprzętu endoskopowego będzie dodatkowym atutem)

  • wykształcenie wyższe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość zasad sprzedaży poprzez procedury przetargowe,

  • wysoka kultura osobista.

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,

  • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,

  • samodzielność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Długą perspektywę współpracy z możliwością wyboru formy zatrudnienia,

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • Atrakcyjne środowisko pracy w zgranym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Prowizyjny system wynagrodzeń

  • Przewidywane wynagrodzenie netto (podstawa): 4 000,00 – 4 500,00 zł

Firma Meditech X-Ray Sp. z o.o. w Komornikach jest innowacyjną firmą z bogatym portfolio produktów i rozwiązań dla diagnostyki obrazowej (radiologia, endoskopia). Działamy na polskim i światowym rynku aparatury medycznej od ponad 15 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy