Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Starogard Gdański

    Starogard Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż ubezpieczeń grupowych dla klienta oświatowego oraz biznesowego

  • opieka nad powierzonym portfelem klientów (oświata)

  • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie

  • identyfikacja potrzeb klientów oraz dobieranie szytych na miarę produktów

  • promocja marki oraz produktów NAU

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy (doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży usług w terenie)

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie

  • umiejętność budowania i utrzymania relacji

  • gotowości do nauki i poznania ubezpieczeń grupowych na życie

  • gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 5000 zł (B2B) + system premiowy bez limitu

  • auto służbowe z kartą paliwową

  • przejrzyste zasady wynagradzania

  • szkolenia produktowe

  • opiekę doświadczonego Managera w terenie

  • konkurencyjne produkty dla klienta z kilku TU

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę zlecenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • firmowa biblioteka

  • służbowy laptop

  • karta MultiSport

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z HR

2

Spotkanie rekrutacyjne z Managerem i HR

3

Finalna decyzja i informacja zwrotna

Dziś ubezpieczeniowa marka NAU to szereg rozwiązań, wśród których znajdują się nie tylko ubezpieczenia grupowe, ale także program telefonia komórkowa NAU Mobile oraz platforma do zarządzania żłobkiem i przedszkolem NAU Kids

Przewiń do profilu firmy