Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (branża okołomedyczna)

Klient Pracuj.plO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
(branża okołomedyczna)

Dla naszego Klienta, lidera w dystrybucji innowacyjnych oczyszczaczy powietrza, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

Obszar działania: Polska Południowa

OPIS STANOWISKA/ ZADANIA:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski południowej
  • Rozwój współpracy z partnerami biznesowymi firmy w rynku dystrybucji
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych dla Klientów
  • Doradztwo techniczne
  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Możliwość uczestniczenia w konferencjach, targach i sympozjach
  • Współpraca z działem obsługi Klienta
  • Monitorowanie działań rynkowych w podległym obszarze sprzedaży
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi Klienta

WYMAGANIA:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B i B2C
  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane techniczne)
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji interpersonalnych
  • Zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Umiejętność obsługi komputera MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zarobki uzależnione od poziomu uzyskiwanych wyników + gwarantowana podstawa
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Przyjazne środowisko pracy i ciekawą, pełną wyzwań pracę

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B oraz B2C i jesteś gotowy do częstych wyjazdów, aplikuj na poniższą ofertę!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy