Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Termo Organika Sp. z o.o.O firmie

  • Bytom, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Termo Organika Sp. z o.o. producent kompletnych systemów ociepleń, lider w produkcji styropianowych izolacji termicznych, akustycznych, hydroizolacji, tynków, farb i klejów. Poszukuje do pracy na stanowisko

Region działania: powiat Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Tychy.

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej – systemy dociepleń
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat.B
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Zadania:

  • nawiązywanie kontaktów i bieżąca współpraca z wykonawcami
  • współpraca ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami, developerami, inwestorami
  • współpraca z biurami projektowymi i audytorami energetycznymi
  • doradztwo techniczne

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • samochód służbowy
  • tel. komórkowy, laptop

Jeśli to stanowisko wzbudziło Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoje CV, które prosimy o przesłanie klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Termo Organikę. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, o których mowa w art. 13 RODO".

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy