Regionalny Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-25
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-07-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ISCAR Poland Sp. z o.o.

    jako przedstawiciel światowego lidera w produkcji narzędzi skrawających,
    w związku z dynamicznym rozwojem biznesu w Polsce

    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Regionalnego Przedstawiciela
    Techniczno – Handlowego
    w rejonie Dolnego Śląska

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomości tematyki i zagadnień związanych z obróbką skrawaniem.
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub pochodnym: technolog, technolog – programista, operator obrabiarek CNC (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w przemyśle lotniczym lub samochodowym).
    • Wykształcenia kierunkowego lub doświadczenia związanego z branżą obróbki skrawaniem.
    • Komunikatywności, samodzielności, otwartości, kultury osobistej, umiejętności organizacji czasu i pracy, umiejętności pracy w zespole.
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
    • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

    Zakres obowiązków związanych ze stanowiskiem:

    • Bieżąca obsługa i doradztwo techniczne dla Klientów.
    • Utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami narzędzi.
    • Pozyskiwanie nowych Klientów.
    • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych u Klienta.
    • Udział w targach, konferencjach, szkoleniach promujących firmę.

    Oferujemy:

    • Pracę w środowisku międzynarodowym, w firmie będącej liderem na rynku narzędziowym.
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Bardzo dobre wynagrodzenie zasadnicze.
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
    • Pracę w przyjaznym zespole z możliwością rozwoju osobistego i kariery zawodowej.
    • Szkolenia krajowe i zagraniczne wprowadzające w środowisko pracy oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą
    z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity
    Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

    ul. Gospodarcza 14, 40-432 Katowice

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu
    tylko z wybranymi osobami.